Nábor trenérů mládeže FK Loko Praha

Trenér Jirka Dědič hodnotí sezonu B týmu
Loučím se s béčkem Lokády a nyní již mohu jen vzpomínat na složité trenérské chvíle, návraty a odchody, radosti a starosti. Jedno však zůstává. A to je silná vzpomínka na hráče, kteří dávají nám trenérům motivaci se stále vracet na hřiště a na lavičku. V průběhu sezóny nás pravidelně doplňovali mladší hráči z kategorie U19, kteří byli vždy připraveni od svých trenérů a přechod do mužské kategorie jim tak nečiní velký problém. Základní pilíř týmu tvořili mladí odchovanci FK Loko Praha společně se zkušenými trenéry mládeže. Takové spojení se ukázalo jako přínosné a věřím, že s dalšími odchovanci bude tým jen sílit a postupovat do vyšších soutěži, protože i přes malé neúspěchy a chyby, které jsme v sezóně zažili, je tento tým silný a odhodlaný uspět. A to nejen jednou, ale opakovaně.
Z hlediska jednotlivých zápasů, mě nejvíce mrzí utkání s Union Břevnov, kde jsme ztratili vedení 3:1. Ale naopak, kde mě prohry tolik nemrzí jsou utkání s Přední Kopaninou, kdy jsme v obou zápasech byli o něco lepší a náš tým projevil opravdu silný charakter. Bohužel štěstí a jistota koncovky byla na straně soupeře. Avšak příjemný pocit z krásné hry zůstává na straně Lokády.
Jirko děkujeme za odvedenou práci pro bengo a přejeme jen to nejlepší na nové pozici i v osobním životě!